cheez-it-scrabble-lg.jpg

Cheez-It Crackers Scrabble Junior

How have we gone this long without knowing about Cheez-It Crackers Scrabble Junior ($21 for 4 boxes)?! Did YOU know? We're totally buying these on Amazon so we can get 4 boxes at once. It may take us a while to eat our way through them all, especially when we start having Scrabble Cheez-It parties and make all our guests play a round before they can snack. We're all about eating our words when they taste this yummy!

More   Life  |  Food & Drinks $21  Buy  |   Comment   |   SHARE

Post A Comment




 

Sponsorship

If you've got a product or service that you'd like to promote on Outblush, click here to find out about our advertising opportunities.

Scroll down for more kickin' selections, and let us know what you think with our NEW Comments feature!